Geschreven op maandag 30 mei 2022

In de vorige nieuwsbrief hebben we al aangegeven dat we bezig zijn met een nieuw wijkplan. We weten als bestuur en als inwoners van onze wijk wel redelijk wat er speelt, maar toch willen we graag horen wat er naar uw mening zoal kan gebeuren.

Bijvoorbeeld ...

  • als het gaat om voetpaden, beplanting, speeltuinen, parkjes, bankjes, prullenbakken, onderhoud en andere zaken in de openbare (gemeentelijke) ruimte?
  • welke voorzieningen missen we voor jong en oud en alles daartussen? 
  • wat speelt er in de wijk: eenzaamheid, overlast, rommel, (verborgen) armoede, toegankelijkheid?
  • wat is er juist goed, maar is misschien niet bij iedereen bekend?
  • welke initiatieven zijn er al in onze wijk of zijn er ideeën om onze wijk beter, socialer en aantrekkelijker te maken?
  • hoe krijgen we nog meer een gevoel van "onze" wijk.
  • ...


De komende tijd gaan we ook de wijk in om aan u als inwoner te vragen wat er speelt, maar ook nu al horen we graag hoe u over zaken denkt. Reageren kan naar ons via info@wijkapel.nl en wij nemen -indien gewenst- contact met u op.De wijk Wijkraad Actueel inbox Contacteer ons